بسم رب الشهداء

سلام علیکم .

عرض تسلیت فراوان به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی 

سلامی دوباره به یکایک شما بازدید کنندگان این وبلاگ

امروز‌ منو ببخشید دوست دارم خودمونی بنویسم .

بعد از حدود سه سال دلم خواست که بنویسم .

بنویسم که لعنت به این دنیای فانی که اینقدر ما مردم رو مشغول و درگیر خودش کرده که شاید حرفای خودمون رو هم از یاد ببریم .

امروز داشتم یه نگاهی به ارشیو مطالب این وبلاگ مینداختم .

دیدم یه مطلب نوشته شده بود که هرکسی به دنیا اومده تا هدفی رو پیگیری کنه و باید خودمونو بشناسیم و استعداد هامونو پرورش بدیم و عدفمون رو تعیین کنیم و براش تلاش کنیم  .

خیلی جالب بود یه لحظه با خودم فکر کردم دیدم شدم کسی که لالایی میخونه بقیه میخوابند ولی خودش تا صبح بیداری و بیخوابی میکشه 

دلم‌گرفت از خودم . یا بهتره بگم‌دلم تنگ شده برای اون صادق امیری که یه روزی مدیر این وبلاگ‌بود .‌دلم تنگ شده برای شوق و ذوقش برای گذاشتن مطلب‌تو این وبلاگ .دلم تنگ شده برای تفکری که داشت برای اعتقادات اون روزهاش 

دلم تنگ شده برای اون اتفاقای خوب و قشنگی که اون روزها به برکت همون اعتقادات نصیبم میشد .

ناشکر نیستم ،الان هم اتفاقای خوبی برام افتاده و میفته .

ولی شرمنده ام که دیگه اون شور و شوق ،اون اعتقاد رو ندارم .

و دلم گرفته های دیگه .

دوست دارم بغضمو بترم و حرفامو بزنم ولی باید سخن کوتاه کنم .

شاید حاج قاسم به خواب عمیق راضی شد تا که من و امثال من رو بیدار کنه . روحت شاد سردار محبوب ایران

شهادت گوارای وجودت سردار بزرگوار .

حرف آخر : کاش ما مردم یکمی به همدیگه فکر میکردم تا هم خودمونو بالا بکشیم از این منجلاب تیره ی دنیا هم به اطرافیانمون کمک کنیم 

منظورم میدونید چیه ؟

سردار جونشو گرفت کف دستش تا من و شما در ارامش باشیم . نیتش ارامش ما و نابودی کفار یود پاداشش هم شهادت 

بازم منظورمو نگرفتید ؟حق دارید اینقدر ناراحت و پریشانم که نمیفهمم چطوری منظورمو بگم .

یه روزی این وبلاگ شروع به کار کرد . اولش گفتم نه بابا مگه کسی هم هست مطالب منو بخونه . بعد دیدم از همون مطلب اول یه همراه و خواننده ی همیشگی داشتم که در تمام مطالب نظر گذاشتند . دیدم مطالبمو میخونه و دنبال میکنه . به خاطر ایشون هم که شده بود بازم مطلب میگذاشتم اگه ایشون اون همراهی و اون پشتیبانی سابق رو ادامه میدادند شاید این وبلاگ سه سال بدون مطلب نمیموند .

امیدوارم یه بار دیگه به این وبلاگ سربزنند و این مطلب رو بخونند و کمکم کنند کمک کنند تا گمشده ام رو پیدا کنم ، گمشده ی من یعنی صادق امیری سال ۱۳۹۵ . 

اوقات بکام ومن الله توفیق التماس دعا یاحق

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود تحقیق بهترين دعانويس 09391218781 Kristie زنگ فارسی افکار پشت چراغ قرمز راز دی ال تورک موزیک ،دانلود اهنگ تورکی,لیون موزیک همه چی گل و گیاه خرید ملک در ترکیه